Od ręki Audi A3 A3 Sportback

35 TFSI 110 kW

  • Moc150KM
  • PaliwoPB
  • SkrzyniaAutomatyczna
  • Spalanie6,2L/100km

246 PLN

Zobacz to

Pragniesz jak najszybciej stać się mobilny, a jednocześnie nie dysponujesz wystarczającą gotówką na zakup samochodu w dobrym stanie technicznym? Działająca w Katowicach wypożyczalnia aut WWWCars wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Oferujemy Ci szeroko zakrojoną pomoc w doborze odpowiedniego modelu oraz udostępniamy go na określony czas. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pojazdu na parę godzin lub kilka tygodni. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji, możesz liczyć na to, że zapłacisz jedynie za czas realnego korzystania z pojazdu. Wybierasz się na przejażdżkę za miasto albo na piknik z rodziną bądź znajomymi? Wypożycz samochód przez Internet i ciesz się wszystkimi korzyściami wynikającymi z tego przedsięwzięcia. Wbrew pozorom jest ich bardzo dużo.

Wypożycz auto z każdego miejsca w Polsce

Nie ma znaczenia, z jakiego regionu Polski jesteś. Nasza wypożyczalnia aut prowadzi swoje oddziały w większych miastach na terenie całego kraju. Dzięki temu możesz odebrać udostępniony pojazd w dowolnym miejscu i zdać go w innym, gdzie zlokalizowana jest kolejna filia firmy WWWCars. Rezerwacji wybranego pojazdu dokonasz szybko i bezpiecznie przez Internet. Wszystkie formalności załatwiamy w ciągu kilkunastu minut. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów z odbiorem maszyny lub jej stanem technicznym, zgłoś się koniecznie do naszej wypożyczalni. Pozostajemy do Twojej pełnej dyspozycji 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Za usługę możesz zapłacić przelewem przed wydaniem auta albo kartą kredytową przy jego odbiorze. Niezależnie od tego, na które wyjście się zdecydujesz, możesz być pewien, że cena wynajmu nie pochłonie wszystkich Twoich oszczędności. Jeśli tylko sobie tego życzysz, pracownik wypożyczalni samochodów wystawi dla Ciebie fakturę VAT i prześle ją pocztą tradycyjną lub przez Internet. Nie zwlekaj i już dziś wypożycz wybrany pojazd.

Wypożycz samochód przez Internet

Pragniemy, abyś był maksymalnie zadowolony z poziomu świadczonych usług. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szereg udogodnień. Przez cały okres korzystania z auta jest ono objęte gwarancją producenta. To oznacza, że w razie awarii lub uszkodzenia pojazdu podejmujemy się jego naprawy na własną rękę. Za koszty serwisowe nie zapłacisz nawet złotówki. Zostaną one pokryte w całości z ubezpieczenia AC, OC i Assistance. W razie potrzeby nasza wypożyczalnia samochodów udostępni Ci model zastępczy, abyś mógł szybko i bezpiecznie dotrzeć na miejsce. Wypożycz auto przez Internet już dziś. Szybko przekonasz się, jak opłacalne jest dla Ciebie to rozwiązanie. Tym bardziej że masz do wyboru maszyny różnych marek. Sam decydujesz, która z nich najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

W WWWCars podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Wyróżniamy się elastycznością działania. Jeśli masz jakieś dodatkowe życzenia bądź uwagi, skontaktuj się z naszą wypożyczalnią samochodów telefonicznie lub przez Internet. Dołożymy wszelkich starań, aby dostosować się do Twych oczekiwań i wymagań.

Wygoda i znaczne oszczędności przy wypożyczaniu aut? Z WWWCars wszystko jest możliwe!