Zastanawiasz się nad zakupem samochodu na firmę, ale bez zamrażania środków finansowych czy korzystania z drogich kredytów? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty – proponujemy korzystny finansowo leasing aut. Nasza siedziba znajduje się na terenie Katowic, ale obsługujemy klientów m.in. z całego kraju!

Korzystny leasing aut

Jednym z najpopularniejszych sposobów finansowania samochodów dla firm jest, oczywiście leasing. Decydując się na skorzystanie z niego u nas, wybierasz model auta, składasz wniosek leasingowy, podpisujesz umowę i możesz ruszać w drogę! W ramach kontraktu opłacasz jedynie niską, miesięczną ratę, a po jego zakończeniu oddajesz nam pojazd lub decydujesz się na jego wykup. Co więcej, w opcji operacyjnej masz możliwość odliczenia podatku VAT od rat oraz wydatków związanych z użytkowaniem. Jedyny warunek, który musisz spełnić, to oczywiście być właścicielem przedsiębiorstwa lub prowadzić jednoosobową działalność i wykorzystywać pojazd do celów służbowych.

Samochód do firmy? Sprawdź naszą ofertę leasingu aut

Prowadzimy wypożyczalnię nowoczesnych pojazdów osobowych i oferujemy różnorodne sposoby ich finansowania. Jednym z nich jest właśnie leasing aut dedykowany firmom, który w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Naszym klientom gwarantujemy niskie raty oraz minimum formalności wymaganych przy składaniu wniosku leasingowego. Oprócz tego można u nas wybierać sposób wielu nowoczesnych modeli samochodów m.in. takich marek jak: BMW, Opel, Audi, Renault, Ford.

Każdy pojazd może mieć bogate wyposażenie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Proponujemy modele zarówno ze skrzynią manualną, jak i automatyczną, którą możesz dopasować do własnych preferencji. Dysponujemy jedynie najnowszymi autami, nowoczesnymi, niezawodnymi i eleganckimi, które mogą mieć istotny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Co więcej, w razie awarii możesz liczyć na samochód zastępczy o podobnej wartości finansowej na czas naprawy.

Leasing aut – użytkujesz w całej Polsce

Choć siedziba naszej wypożyczalni znajduje się w Katowicach, oferujemy leasing samochodów wszystkim firmom na terenie kraju. Oprócz tego proponujemy kompleksową obsługę serwisową. Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami, w tym związanymi z rejestracją.

Zalety leasingu

To, co cechuje leasing aut dla firm to fakt, że istnieje możliwość jego wykupu w momencie zakończenia umowy. Rozwiązanie to może być szczególnie opłacalne wtedy, gdy zdecydujesz się na opcję finansową. Jednak niezależnie od wyboru, zawsze możesz swobodnie korzystać z pojazdu przez cały okres obowiązywania kontraktu. Finansowanie to jest dostępne nawet dla nowych przedsiębiorców potrzebujących auta, którzy nie mają pieniędzy na jego zakup, a kredyt bankowy jest dla nich zbyt drogi.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty! Proponujemy korzystny leasing samochodów dla firm. Dysponujemy wieloma, różnorodnymi modelami, dzięki czemu z pewnością wybierzesz coś idealnie dopasowanego do potrzeb! Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas osobiście – znajdziesz nas na Śląsku, w Katowicach lub przez formularz na stronie z każdego miejsca w kraju.